« Studeni 2018 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Školska godina 2023./2024.
RASPORED INDIVIDUALNIH INFORMACIJA
Razrednici:
1.a razrednica Željka Matulin: srijeda: 9:00 - 9:45, ponedjeljak: 9:00 - 9:45 (2. sat)
1.b razrednica Snježana Filipašić: četvrtak, 9:00 - 9:45 (2. sat)
2.a razrednica Adela Horvat: srijeda, 8:10 - 8:45 (1.sat)
2. razrednica Draženka Golub:
3.a razrednica Danijela Sabol: ponedjeljak, 12:30 - 13:15 (6.sat)
3.b razrednica Sanela Beti: utorak, 10:00 - 10:45 (3.sat)
4.a razrednik Robert Katanec: ponedjeljak, 10:00 - 10:45 (3.sat)
4.b razrednik Nenad Podgorelec: srijeda, 10:50 - 11:35 (4.sat)
5.a razrednica Karmen Somi: utorak, 10:50 - 11:35 (4.sat)
5.b razrednica Karolina Horvat Sačić: četvrtak, 13:15 - 14:00 (7.sat)
6.a razrednica Barbara Salaj Zlatar:četvrtak, 10:50 -11:35 (4.sat)
6.b razrednica: Romina Volar: srijeda, 12:30 - 13:15 (6.sat)
7.a Klaudija Vidović: ponedjeljak, 10:50 - 11:35 (4.sat)
7.b razrednica Marija Kontrec: utorak, 11:30 - 12: 30 (5.sat)
8.a razrednica Barbara Horvat: utorak, 10:50 - 11:35 (4.sat)
8.b razrednica Danijela Krobot: srijeda, 10:50 - 11:35 (4.sat), zamjena: razrednik Davor Puklek
PREDMETNI UČITELJI (koji nisu razrednic):
Hrvatski jezik:
Nikolina Fuš Zvošec: petak, 10:00 - 10:45 (3.sat)
Tihana Rajher: ponedjeljak, 10:50 - 11:35 (4.sat)
Engleski jezik:
Dunja Zvonarek: petak, 9:00 - 9:45 (2.sat)
Matematika:
Ines Smrk: četvrtak, 9:50 - 10:35 (3.sat)
Priroda, kemija, bilogija:
Lidija Ribić Gašparić: utorak, 9:50 - 10:35 (3.sat)
Fizika:
Tina Rešetar Kovačić: ponedjeljak, 11:35 - 12:20
Geografija:
Damir Jaklin: utorak, 13:30 - 14:15 (7.sat)
Tehnička kultura:
Jelena Tuksar: srijeda, 13:20 - 14:05 (7.sat)
Vjeronauk:
Jasenka Trojko:
Njemački jezik:
Karmenka Meglić: četvrtak, 15:00 - 15:45 (9.sat)
Informatika:
Martina Tota: četvrtak, 10:50 - 11:35 (4.sat)