Ukupno: 196570
Lino višebojac u našoj školi
Autor: Administrator , 17. 2. 2012.

U četvrtak, 16.02.2012., u našoj je školskoj dvorani održano sportsko natjecanje "Lino višebojac" čiji su organizatori "Podravka", "Sportske novosti" i T-com uz pokroviteljstvo našeg ministarstva. Učenici od 5. do 8. razreda natjecali su se u raznim sportskim disciplinama: nogometu, skoku u dalj, potezanju konopa, štafeti u trčanju i štafeti u skaknju u vrećama....

Predstavnici razreda, koji su u publici zdušno i sportski navijali za njih, bili su: Roberto Dežđek, Erwin Škoda, Marko Pongrac, Klara Hodak , Leonarda Bogdan, Hana Mikulan, Dario Volar, Borna Valpatić, Aleksandar Matoš, Sabina Horvat, Franciska Hodak, Erika Hunjadi, Adrian Zvošec, Petar Fuš, Mateo Maltar, Nikolina Matoš, Doris Šajn, Monika Markač, Toni Latin, Sandro Vidović, Dario Nađ, Helena Zvošec, Ana Radmanić i Katarina Škoda.

Pojedinačni pobjednici su  Doris Šajn i Borna Valpatić koji će sudjelovati u završnici natjecanja s predstavnicima ostalih županija.

Naši gosti bili su poznati sportaši Srećko Bogdan - ČEČI, poznati nogometni znalac i Sanja Damjanović, vrsna  igračica "Podravka-Vegete" iz Koprivnice.

....     Djelić atmosfere možete pogledati u našoj foto-galeriji.

Viktorija Fundak, učenica 8.b razreda, primila je nagradu za najbolji literarni uradak na zadanu temu "Svijet po mom". Škola svojim panoima sudjeluje u izboru za najbolju oglasnu ploču na temu "Lino višebojac", najboljeg domaćina i trofej za fair-play.