Ukupno: 196570
Glazbom smo čestitali Zemlji
Autor: Karmen Somi, Mladen Grubić, 23. 4. 2010.

Na sam Dan planeta Zemlja,a  na inicijativu profesorice glazbene kulture Klaudije Vidović, organizirana je  Glazbena produkcija učeničkog stvaralaštva. Ona je okupila učenike, njih šesnaestero, koji uče dodatno svirati u glazbenim školama, koji sviraju u školskom tamburaškom sastavu, a nastupili su i oni samouki kojima  glazba pričinjava zadovoljstvo i dodatnu radost. Samostalno su nastupili Eugen Klarić na saksofonu, Emil Maltar i Ivan Trojko na gitari,  Stela Sabolić i Ozana Matoš na klarinetu, Josip Špoljarić na klavijaturama i Bruno Kanižaj na električnoj gitari.  Tamburaškim sastavom je dirigirao učitelj Robert Katanec koji je bio i u učiteljskom sastavu  na elektro- akustičnoj gitari, a uz njega tu je na klavijaturama svirala Mihaela Petersdorfer i na električnoj gitari Nenad Podgorelec. (Zabilježio: M.Grubić)

Priredba je priređena u školskom holu, a došli su je pogledati roditelji učenika, bake i djedovi te gosti koje škola pozvala pozivnicama.- Ovo glazbeno umijeće naših učenika posvećujemo Zemlji neka je radost glazbe učini ljepšom.boljom i svjetlijom-rekla je tom prigodom ravnateljica škole profesorica Snježana Matoš.  Priredba je pala na plodno i ona će prema najavama postati tradicionalna.